طراحی وب سایت همایش و کنفرانس

همايش نگار : نرم افزار طراحی وب سایت و مدیریت همایش و کنفرانس

 چاپ مقالات  071 - 32 34 09 68
 فکس  071 - 32 30 91 66
 خارج از ساعت اداری  0930 - 227 92 60
info @ faraznet . net
071 - 32 27 92 60     
071 - 32 34 09 97     
071 - 32 36 09 40     
071 - 32 36 09 41     

اطلاع رسانی همایش / کنفرانس


 
تلاش های شما برای برگزاری یک همایش موفق ممکن است با قصور شما در اطلاع رسانی و آگاه کردن مخاطبان اصلی و نیز علاقه مندان بی حاصل شود .

راه های اطلاع رسانی یک همایش / کنفرانس:


از طریق تلفن و ارسال فکس

این روش معمولا به صورت محدود انجام می شود ، زیرا که تعداد شماره تلفن هایی که از افراد و سازمان های مختلف دارید محدود است . همچنین این روش بسیار زمان بر می باشد . اما برای دعوت از افراد خاص جهت شرکت در همایش یکی از بهترین روش هاست .

از طریق ارسال نامه

این روش برای اطلاع رسانی به صورت وسیع استفاده می شود . چند ماه قبل از شروع فراخوان همایش با تهیه لیستی از دانشگاه ها و سازمانها و کلا جامعه هدف همایش خود می توانید یک دعوتنامه رسمی تهیه کنید و آن را به تمام آدرس های موجود خود ارسال کنید .

ارسال پوستر همایش / کنفرانس

این روش متداول ترین روش در اطلاع رسانی همایش هاست و امروزه وجود یک همایش بدون پوستر معنای ندارد . هر چه زودتر شما اقدام به تهیه پوستر نمایید و آنرا به مراکز مورد نظر ارسال کنید ، نتیجه بهتری خواهید گرفت . البته شایسته است که به همراه پوستر نامه ای نیز به رئیس واحد مربوطه ارسال نمایید و از وی تقاضا کنید تا دستور نصب پوستر را در جای مناسب صادر نماید .
توجه کنید که برای مراکز آموزشی و دانشگاه ها با توجه به دانشکده های موجود در آنها بیش از یک پوستر ارسال نمایید .

طراحی وب سایت همایش / کنفرانس

امروزه این روش به عنوان تنها راه ارتباط پایدار با مخاطبین همایش شناخته می شود . چرا که مخاطبین همایش شما با به خاطر سپردن آدرس وب سایت همایش شما به صورت مداوم این سایت را چک خواهند کرد و از آخرین برنامه های همایش باخبر خواهند شد . همچنین این روش در نوع خود کم هزینه نیز می باشد ، چرا که با ایجاد سایت اگر جامعه هدف شما با اینترنت رابطه خوبی داشته باشند . دیگر نیاز به راه های ارتباطی دیگر از قبیل پست و تلفن کمتر حس می شود .

درج اطلاعات همایش / کنفرانس در روزنامه های کثیرالانتشار

در صورتی که همایش شما یک همایش عمومی است یا جامعه هدف شما از نظر مکانی گسسته هستند و دسترسی به بخش اعظم آنها در یک مکان مشخص مقدور نیست (مثلا جامعه هدف شما مهندسین مشاور بخش خصوصی باشند و نه دانشجویان و اساتید دانشگاه ) در این گونه موارد روزنامه ها نقش مهمی ایفا خواهند نمود . البته باید توجه داشت که هزینه این روش اطلاع رسانی کمی زیاد ، اما اثر قابل توجه ای خواهد داشت .

اطلاع رسانی از طریق سایت های خبری

با توجه به اینکه استفاده از اینترنت در جامعه تحصیل کرده کشور روز به روز بیشتر می شود ، امروزه این روش اطلاع رسانی نیز بسیار رونق گرفته و از آنجا که خدمات این قبیل سایت ها اغلب رایگان است ، یکی از بهترین راه های تبلیغات و اطلاع رسانی به شمار می روند .

اطلاع رسانی از طریق سایت سازمان یا وزارت خانه مادر

این روش نیز در نوع خود موثر است و باعث می گردد توجه جمعی از کاربران سایت مورد نظر به همایش شما جلب شود و این افراد خود می توانند نقش مهمی را در اطلاع رسانی همایش شما با مطلع ساختن اطرافیان خود بازی کنند .

اطلاع رسانی از طریق تلوزیون و رادیو

این روش یقینا پر هزینه ترین روش اطلاع رسانی یک همایش به شمار می رود . اما این نوع اطلاع رسانی به تناسب هزینه نتیجه مطلوبی نیز به همراه خواهد داشت . پس اگر امکانات مالی همایش شما اجازه می دهد بد نیست این روش را نیز امتحان کنید .

همایش

کلمات کلیدی :

اطلاع رسانی همایش ، کنفرانس

|

سایت های خبری

|

پوستر همایش ، کنفرانس

|

طراحی وب سایت همایش ، کنفرانس و سمینار

|

نرم افزار مدیریت همایش ، کنفرانس و سمینار

|

مدیریت سایت همایش ، کنفرانس و سمینار

|

پایگاه اطلاع رسانی همایش ، کنفرانس و سمینار

|

ساخت وب سایت همایش ، کنفرانس و سمینار